Hotel Rott v Kruzích podpory

Hotel Rott v Kruzích podpory

Hotel Rott v Kruzích podpory

Aktuálně prožíváme krásný příběh firemní dárcovské spolupráce. V součinnosti s vedením Hotelu Rott v Praze jsme vymysleli dárcovskou kampaň určenou pro hosty hotelu.  

Při vytváření kreativního konceptu kampaně jsme se inspirovali svobodou pohybu a možností samostatně se rozhodovat o trávení svého volného času. Svoboda pohybu a samostatné rozhodování jsou veličiny, se kterými každý z nás počítá a na kterých máme postavený svůj dospělý život. Umíte si představit, že by vám tyto zásadní a samozřejmé lidské výsady někdo odepřel jenom proto, že jste následkem úrazu či náhlé zdravotní komplikace ze zdravého člověka přeskočili do kolonky "člověk s postižením?"

V České republice jsou desítky tisíc lidí s omezenou svéprávností. Systém náhradního rozhodování reprezentovaný omezováním svéprávnosti, je potřeba v praxi nahradit systémem podpory při rozhodování a právním jednání, který pomůže lidem s postižením vyhnout se nepřiměřenému riziku při uplatnění svéprávnosti. A právě na naši pomoc lidem, kteří se ocitli uvězněni v systému je určena sbírka z Hotelu Rott.

8. února 2019