Proč budujeme Kruhy podpory

Proč budujeme Kruhy podpory

Všichni potřebujeme někdy podporu, každý v něčem jiném a v různém rozsahu. Někteří z nás potřebují více podpory při rozhodování a realizaci svých rozhodnutí. Místo zajištění této podpory však často dochází k omezování prostoru pro rozhodování. Čím hodnotnější kruh podpory člověk kolem sebe má, tím je lepší vyhlídka, že přijatá rozhodnutí budou souznít s jeho přáními a potřebami.

I ti, kteří poskytují podporu, sami podporu potřebují. Na to se často zapomíná. Rozhodnutím zapojit se do sítě našich podpůrců dosáhnete toho, že budeme moct - společně s vámi - cíleně, a ještě kvalitněji podpořit větší množství lidí.

Co znamená stát se členem Kruhů podpory?

  • Budete od nás dostávat pravidelné informace o tom, co se díky vaší pomoci povedlo. Můžete sledovat, jak vaše pomoc pomáhá.
  • Budete mít jistotu, že vaše finanční prostředky budou vždy využity na posílení práv lidí s postižením v souladu s Úmluvou o právech osob se zdravotním postižením.
  • Stanete se součástí komunity odpovědných občanů, kterým záleží na tom, aby lidská práva lidí s postižením byla naplňována.
  • Díky vám budeme mít možnost dlouhodobě působit na systém a měnit podmínky pro život lidí, kteří se sami nezvládnou domoci svých práv.