Jarní rovnocennost 2019

Jarní rovnocennost 2019

Jarní rovnocennost 2019

Rovnodennost je v astronomii okamžik, kdy je Slunce v rovině zemského rovníku, takže jeho paprsky dopadají na Zemi kolmo k její ose. Rovnodennost nastává dvakrát do roka.

 

Rovnocennost v právním smyslu vychází z principu svobody a rovnosti každého člověka a rovnosti stran před zákonem. Naplnění této rovnosti je však pro mnohé lidi žijící mezi námi obtížné a pro naplnění svých práv potřebují podporu, možná i Vaši.

Neformální zkušenostní a společenská akce Jarní rovnocennost 2019 je setkáním lidí, kteří podporují nebo by rádi podporovali aktivity společnosti Quip, z.ú. a slovo rovnost pro ně není jen heslem ve slovníku. Naučíte se něco nového, dozvíte se fakta užitečná pro váš osobní i pracovní život. Následovat bude decentní občerstvení a živá hudební produkce v režii Michala Strnada.

K programu akce

Připravili jsme pro vás dva svižné a užitečné workshopy, můžete si vybrat, který se vám hodí více:

Grafická facilitace ideální na porady a prezentace

Máte skvělý nápad? Potřebujete sdělit důležitou informaci? Hledáte alternativní komunikační formy na nudné a stále stejné porady či školení? Grafická facilitace udrží posluchače v centru dění a vaše poselství tak získá to nejdůležitější: pozornost a trvale udržitelný zájem. Workshop je vhodný i pro ty, kteří si říkají, že by se to nikdy nemohli naučit.

Záchranný infobalíček pro případ svéprávní nouze

Víte jestli jste svéprávný/-a? Rozhodujete se sami nebo s podporou? Rozhodujete za druhé? Mají to rádi? Chcete vědět, jak si zařídit věci pro případ, kdy bude někdo jiný (muset) rozhodovat sa Vás? A smí a může vlastně vůbec někdo rozhodovat za Vás? Přijďte a získejte potřebné informace, aby jste v tom nezůstali sami!

Po skončení přibližně hodinových workshopů se můžete těšit na decentní občerstvení a příjemný networking v doprovodu živé hudby. To vše ve stylových kulisách kavárny a studia Citadela v centru Prahy, dne 20. března 2019 od 17:00 hod. Přijměte naše pozvání, oslavte s námi letošní Jarní rovnocennost a pomozte nám pomáhat. Vstupné je dobrovolné, výtěžek z akce bude věnovaný na projekt Páté kolo u vozíku. V zájmu hladké organizace akce Vás laskavě prosíme o potvrzení Vaší účasti na adrese: fundraiser@kvalitavpraxi.cz.

 

18. února 2019