Poděkování hercům a komparzistům

Poděkování hercům a komparzistům

Poděkování hercům a komparzistům

Studená voda a společná šatna stmeluje! Na začátku dne vzájemně většinou neznámé tváře, které se sešly na podporu dobré věci. Na konci dne jsme se sice v bazénu rozplavali každým jiným směrem, přece však všichni ke stejnému cíli. Podpoře svéprávnosti a rovnocennosti.

Rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za mimořádnou výdrž a pohyb ve stísněném prostoru po celou dobu natáčení dokumentu. Věříme, že se nám i díky Vám povede zase trošku pohnout s povědomím společnosti o respektování práv jiných lidí.

Co jsme to vlastně točili?

Točili jsme sociální experiment. Má originální a poutavou formou upozornit na problémy lidí, kteří bojují za svojí svéprávnost. Kdy a kde bude video k vidění? Video Vám samozřejmě nasdílíme hned, jak bude hotové, počítáme s tím, že to bude na podzim. Bude distribuováno na sociálních sitích a v naších kruz. Jeho smyslem je osvěta i získávání dalších sympatizantů a dárců.

Uvidíme se ještě?

Doufáme, že ano! Rádi bychom Vás tímto za organizaci QUIP, z.ú. pozvali na další naší akci s názvem Podzimní rovnocennost 2019. Přijďte se pobavit i dozvědět zajímavé věci na unikátní ideové tržiště plné inspirativních rychlopřednášek. Témou akce je „Komunikace." Hlavním hostem bude Tomáš Sedláček, ekonom ČSOB a Smyčcové kvarteto českých filharmoniků.

Kdy a kde se Podzimní rovnocennost koná? Ve společenském sálu Letenské vodárny, 23. září, od 17hod. Vstupné na osobu je 150 Kč. Tyto peníze jsou určeny ve prospěch veřejné sbírky QUIP z.ú. na pomoc lidem bojujícím za svojí svéprávnost.

30. srpna 2019