Podzimní rovnocennost 2020 protančíme!

Podzimní rovnocennost 2020 protančíme!

Podzimní rovnocennost 2020 protančíme!

Po jarní přestávce pokračujeme s oblíbeným formátem eventů s názvem Podzimní rovnocennost 2020. A ten letošní protančíme!

Jarní a Podzimní rovnocennost jsou tradiční akce pro příznivce a podporovatele naší organizace. Rovnodennost je v astronomii okamžik, kdy je Slunce v rovině zemského rovníku. Nastává dvakrát do roka. Rovnocennost vychází z principu svobody a rovnosti každého člověka. Dosažení této rovnosti je však pro mnohé lidi žijící s námi obtížné a pro naplnění svých práv potřebují podporu. Naši a možná i tu vaši.

Podzimní rovnocennost letos slavíme dvakrát. Jednou za Quip a podruhé za Rytmus. Chystáme totiž fúzi! Formálně bude soužití platné od 1. ledna 2021, ale už teď děláme všechno proto, aby byl jeho průběh hladký a plynulý pro všechny zúčastněné. Oslavte s námi spojení dvou oblíbených neziskovek netradičním způsobem. V rámci akce Podzimní rovnocennost 2020 se naučíme nenáročnou taneční choreografii, natočíme hezké video a dáme všem vědět, že společně se budeme jmenovat "Rytmus - od klienta k občanovi, z.ú."

Tancovat se bude v pondělí 21. září od 17:00 hod na Petříně. Podrobnosti ještě budou následovat, případné dotazy rádi zodpovíme na adrese fundraiser@kvalitavpraxi.cz. Těšíme se na vás!

11. září 2020