Zveme vás na PODZIMNÍ ROVNOCENNOST 2019 !

Zveme vás na PODZIMNÍ ROVNOCENNOST 2019 !

Zveme vás na PODZIMNÍ ROVNOCENNOST 2019 !

Zveme vás na PODZIMNÍ ROVNOCENNOST 2019 v pondělí 23. září od 17:00 hod ve Vodárenské věži na Letné.

Jarní a Podzimní rovnocennost jsou tradiční akce pro příznivce a podporovatele naší organizace. Rovnodennost je v astronomii okamžik, kdy je Slunce v rovině zemského rovníku. Nastává dvakrát do roka. Rovnocennost vychází z principu svobody a rovnosti každého člověka. Dosažení této rovnosti je však pro mnohé lidi žijící s námi obtížné a pro naplnění svých práv potřebují podporu. Naši a možná i tu vaši.

Tentokrát jsme se rozhodli akci koncipovat jako ideové tržiště s mimořádnou přidanou hodnotou v podobě koncertu Smyčcového kvarteta českých filharmoniků. V rámci ideového tržiště Podzimní rovnocennosti 2019 se můžete těšit na dynamická mini vystoupení nadšených odborníků z různých profesí.

Ústředním tématem akce je KOMUNIKACE v kontextu společenské prospěšnosti. Speciálním hostem a jedním z přednášejících bude ekonom ČSOB, Tomáš Sedláček. Vstupné 150 Kč na osobu je ve prospěch veřejné sbírky QUIP z.ú. na pomoc lidem bojujícím za svojí svéprávnost. Akce se koná ve společenském sálu Vodárenské věže na Letné, v pondělí 23. září od 17:00 hod. V ceně je i malé občerstvení.

Více informací bude následovat, stačí sledovat naše sociální sítě nebo webovou stránku. Registrovat se můžete prostřednictvím formuláře, jeho vyplnění Vám zajistí místo v hledišti a zaslání všech užitečných informací e-mailem. Případné dotazy rádi zodpovíme na adrese fundraiser@kvalitavpraxi.cz. Těšíme se na vás!

30. srpna 2019